Οι υπηρεσίες της Black Sea προς όλους της τους φοιτητές

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΖΗΤΗΜΑ ΠΡΟΚΥΨΕΙ

Αποτελούμε τους πρώτους επίσημους και αναγνωρισμένους αντιπροσώπους της Ναυτικής Ακαδημίας της Βάρνας! Αυτό μας δίνει το απόλυτο πλεονέκτημα της πρόσβασης σε όλες τις συνεργαζόμενες με το Πανεπιστήμιο εταιρείες. Οι σπουδαστές μας επιλέγονται ετησίως για ναυτολόγηση από τις εταιρείες με τις οποίες συνεργάζεται στενά η ΑΕΝ Βάρνας.

Για εμάς οι σπουδαστές αποτελούν προσωπική υπόθεση!
Η εταιρεία μας διαθέτει δέκα γραφεία στην Ελλάδα, την Ινδία, τη Νορβηγία, την Ιταλία, την Ιρλανδία, το Ηνωμένο Βασίλειο, το Κουβέιτ και τα Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα.
Η εργασία μας δεν αρκείται στην διεκπεραίωση των εγγράφων! Από την έναρξη φοίτησης των σπουδαστών ως και την αποφοίτησή τους βρισκόμαστε στο πλάι τους. Εγγύηση αυτού είναι η επιλογή της τοποθεσίας των γραφείων μας ως μόνιμη βάση στη Βουλγαρία, πλησίον του Πανεπιστημίου.

Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ των σπουδαστών μας ετησίως σημειώνει 100%!

Διαθέτουμε στενές επαφές με όλους τους ακαδημαϊκούς φορείς και επιδιώκουμε διαρκώς το βέλτιστο!